Hakkımda

H. Kübra Doğdubay

1981 yılında Sakarya’da doğdum. İlköğretim eğitimimi Sakarya’da tamamladım. Ardından lise eğitimimi 2015 yılında Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı, Erken Çocukluk Eğitimi bölümünde tamamladım.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Ön Lisans ve Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerinden yüksek onur derecesi ile mezun oldum.

İngilizce eğitimime Sarıyer Halk Eğitim Merkezi B1 sertifikası eğitim programında devam etmekteyim.

Katıldığım seminer ve kurslar sırası ile;

İş deneyimlerim ise sırası ile;

Kişisel özelliklerim arasında;

Sorumluluk sahibi, içindeki çocuk ruhunu hiç kaybetmemiş, çocuklar ile çok iyi anlaşabilen, güler yüzlü, prezantabl, aktif, enerjik, yenilikçi, girişimci, araştırmacı, çözüm odaklı, yardım sever, özgün fikirli, uyumlu, sabırlı olmam sayılabilir.

Özetle ben;

En ufak fırsatı bile kitap (tıp, psikoloji, psikiyatri, felsefe, bilim, sosyal bilimler ve edebiyat) okuyarak değerlendiririm, okuduklarımı süzgeçten geçirip makale ve edebi yazılar halinde hayata geçiririm.

Sanatın iyileştirici gücüne inanır ve hayatıma uyarlarım. Gördüklerimi ölümsüzleştirebilmek ve anılarımı kalıcı hale getirebilmek adına profesyonel düzeyde fotoğraflar çekerim.

Müziğin büyülü dünyasında yolculuk ederken hayallerimi süslemeyi çok severim.

Zihin sağlığım kadar beden sağlığıma da özen göstermekten keyif alır, fitness ve yüzmeyi hayatımın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeyi ilke edinirim. Mümkün oldukça çocuklarla birlikte egzersiz yaparak derslerin zinde geçmesini sağlamaya önem veririm.

Hayvanları ve doğayı çok severim. Tam bir doğa ve hayvan aşığıyım. Ev arkadaşım 5 yaşında bir scottish fold.

Merakımı cezbeden her alanda araştırmalar yapmaya ve öğrenmeye çok hevesliyim, bu bağlamda hiçbir fırsatı kaçırmam.

Kendimi ebedi öğrenici olarak görürüm.